VOĽNÉ Pozície

Nenašiel si, čo si hľadal? Nevadí, u nás si ľudia tvoria svoje pracovné miesta sami!
Pošli nám svoje CV/portfólio a my sa Ti ozveme.

jobs@jump-soft.com

ČO TI PONÚKAME:

Čo si naši ľudia najviac cenia?

priatelske prostredie

PRIATEĽSKÉ PROSTREDIE

Aj keď naša veľkosť už dávno presiahla veľkosť start-upu, chceme u nás budovať príjemné prostredie založené na osobných vzťahoch. Naplno to pochopíš, až keď sa u nás zabývaš.

sloboda

SLOBODA

Ľudí nenútime byť takými alebo onakými, chodiť do práce v určitý čas a nevyžadujeme dress code. Nechceme tým potláčať naše individuality. Veríme, že každý z nás má vlastný rozum, a vie posúdiť, čo je vhodné a nevhodné aj bez striktných pravidiel.

spravodlive odmenovanie

SPRAVODLIVÉ ODMEŇOVANIE

Snažíme sa o to, aby našich ľudí nemotivovali v prvom rade peniaze. Napriek tomu chápeme, že sú pre život dôležité, preto sa snažíme každého férovo ohodnotiť. Sme transparentní, dbáme o to, aby sa každému dostalo toľko, koľko si zaslúži, podľa svojich výkonov a skúseností.

fun atmo

FUN ATMO

Práca v IT nemá byť len nudné pozeranie do počítača. Chceme tu mať kolektív a prostredie, ktoré nás stimuluje ku kreatívnym riešeniam problémov. Pri príchode dostane každý z nás svoju NERF pištoľ, ktorá udrží kolegov v strehu.

vyzva pre kazdeho

VÝZVA PRE KAŽDÉHO

Neustále nachádzame pracovné výzvy pre každého z nás. Môžeme si to dovoliť vďaka komplexnosti našich projektov a rastu firmy. Nelipneme na svojich miestach - naši ľudia často rotujú po rôznych projektoch, alebo si vytvárajú úlohy sami.

KTO TVORÍ NÁŠ TÍM?

„Je pre mňa dôležité, aby sa každý z nás cítil príjemne. Chceme tu budovať zdravú kultúru, podporovať kreativitu a šíriť pozitívnu atmosféru. Niekedy to znamená upiecť si koláč, pripraviť vtipné tričko k narodeninám, spoločne sa zasmiať.

Michaela Čipkárová

Happiness manager